האנשים שמאחורי השיטה – מקצוענים בעלי ניסיון לשירותכם

 

ליאור גרסון - האיש מאחורי Drink Solutions: 

את Drink Solutions הקמתי ב-2008. אחרי לא מעט שנים בשוק המשקאות והתמקצעות מעמיקה בו, הבנתי שחוץ מלמזוג את הדרינק המושלם, יש לא מעט אתגרים בניהול בר משקאות. העיסוק באלכוהול כעסק רווחי מצריך הבנה, ידע ומקצועיות.

 

הקמתי את העסק מתוך הבנה שיש לי יכולת וערך אמיתי לעזור לעסקים בתחום ולהביא אותם לביצועים תפעוליים ופיננסיים ברמה הגבוהה ביותר. לאורך השנים יצרתי קשרים רבים וצברתי ידע רב בתחום ממכר האלכוהול.

התמחות ארוכה וקפדנית הובילה אותי לפתח שיטה חדשנית מבוססת תוכנה ייעודית, שבאמצעותה אנו מלווים עשרות עסקים, החל מספירת מלאי ועד עבודה מול הספקים השונים. בעזרת המערכת אנו ממש מאתרים את הכסף שהולך לאיבוד. המטרה המרכזית שלנו היא למקסם את הרווחים שלכם, בעזרת תפעול ובקרה על המלאי.

 

Drink Solutions נחשבת בעיני רבים כגורם המקצועי והמוביל בתחום. אנחנו יודעים לספק ייעוץ עסקי ושיטת ניהול, המותאמת במיוחד לתחום ממכר האלכוהול. על כך יכולים להעיד מאות ברים, מועדונים, מסעדות  ושירותי בר, שאיתם אנו עובדים באופן שוטף, ובזכותנו הם יכולים להעיד על שיפור בתזרים, בהטמעת מנגנוני שליטה ובקרה ובעיקר על עלייה ברווחיות.

              

בדומה לעסקים מצליחים אחרים, גם אצלי הכול התחיל מתשוקה אמיתית למקצוע. במקרה שלי, שילוב של ניסיון  והבנה מעמיקה בתחום האלכוהול מהפן העסקי; עם שילוב של אהבה למספרים, אנליזה ודו"חות.

 

אני מאמין שאם אתה לא יכול לספור את זה, אתה לא יכול לנהל את זה – ואנחנו פה כדי להפוך לכם את העסק למספרים, ולהוביל אתכם להגדלת שורת הרווח.

 

 

מקצוענים בהגדלת הרווח 

        ממכירת אלכוהול

מקצוענים

בהגדלת הרווח

ממכירת אלכוהול

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

דרינק סולושנס בע"מ ת.ד. 766, כפר-סבא, 44106 

נייד (ליאור): 050-7606031  | מייל:lior@drinksolutions.co.il

טלפון​

שדה חובה

מייל​

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

אנחנו מחכים לעבוד אתכם

צרו אתנו קשר ויחד נשפר ביצועים בעסק שלכם

050-7606031​